tomato tomato

O nás

V roce 2019 jsme dokončili nejmodernější hi-tech produkční skleník na plodovou zeleninu, který díky použití pěstebních světel produkuje na trh zeleninu po 12 měsíců v roce.

Pro efektivní produkci zeleniny využíváme jako zdroj tepla a elektřiny náš kogenerační zdroj, umístěný v průmyslové zóně Kožichovice cca 1 km od skleníku. Proti škůdcům a ochraně rostlin používáme výhradně biologickou ochranu. Pro pěstování je používán organický substrát, který se po ukončení pěstební sezóny kompostuje.

Také shromažďujeme veškerou dešťovou vodu ze skleníku a okolních budov i přebytečnou vodu ze závlahy a znovu ji využíváme pro závlahu rostlin.

Vytvoříme 40 nových celoročních pracovních míst s jednosměnným provozem od pondělí do pátku pro místní obyvatele. Rozhodli jsme se pěstovat pouze ty nejchutnější odrůdy v top-segmentu rajčat a další plodové zeleniny.

Od počátku projektu se soustředíme kromě výstavby a budoucího pěstování i na marketing a jsme hrdí, že se připojíme ke značce Dobré družstvo.

Farma - o nás
Farma - o nás


Projekt výstavby skleníků a dodávky technologie byl podpořen z projektu programu rozvoje venkova. Naše farma byla podpořena v projektu modernizace zemědělského podniku Farma Kožichovice s.r.o., kde byla podpořena investice do sklízení techniky, pěstebních světel a zastínění a další části technologie skleníku. Dále byl v rámci programu podpořena výstavba proti kroupového systému na ovocné sady, jelikož jako farma bychom rádi nabídli i ovoce z našich ploch kolem skleníků, které slouží nejen jako vítaný doplněk produkce, ale také jako biodiverzní pásy pro případné škůdce.

Máme cerifikaci Global G.A.P.

global gap
tomato

Kariéra

Nábor zaměstnanců do skleníku je momentálně pozastaven

Nábor zaměstnanců je momentálně pozastaven, ale můžete nám zaslat životopis a my Vás budeme v případě volné pracovní pozice kontaktovat.

Servisní technik a operátor energocentra

Na pozici operátor a servisní technik našeho energocentra u skleníku hledáme technicky zaměřené pracovníky, kteří se budou starat o technologii kogeneračních jednotek, zajišťovat obsluhu, monitoring a zajišťovat drobný servis. Technické vzdělání podmínkou. Práce přes týden s příplatky za dosah. Více podrobností sdělíme při osobním pohovoru. V případě zájmu nám prosím pošlete Váš životopis.

Na chuti nám záleží...

Denně kontrolujeme kvalitu rajčat a sklízíme plody v plné zralosti. Díky tomu můžete zakoupit naše rajčátka v nejvyšší možné kvalitě.